info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Atmosphere Kanifushi Maldives 

Maldivy | Lhaviyani Atol | Lhaviyani Atol

 
 
Ubytovanie*
Hotel Atmosphere Kanifushi Maldives
Perex:

Atmosphere Kanifushi na ostrove v atole Lhaviyani je vďaka svojmu vybaveniu pre deti vhodný aj na rodinnú dovolenku. Malebný raj obkolesený bielymi piesočnatými plážami s nádhernou tyrkysovou vodou má aj bohatú tropickú vegetáciu. Neďaleký koralový útes patrí k najkrajším potápačským lokalitám. Raj pre milovníkov kúpania, šnorchlovania a potápania.


Poloha:

Hotel Atmosphere Kanifushi sa nachádza na ostrove s rozlohou 2000 m x 90 m. Ubytovanie je situované na západnej strane ostrova. Možnosti pre zábavu a oddych spolu s reštauráciami a barmi sú k dispozícii na severovýchodnej a juhovýchodnej strane ostrova. Transfer z hlavného ostrova s medzinárodným letiskom Male - Velana je hydroplánom.


Vybavenie a služby hotela:

Hotel Atmosphere Kanifushi leží na západnej strane ostrova s bohatou tropickou vegetáciou. Je to novovybudovaný komplex s interiérovým dizajnom čistých tvarov v duchu Purizmu. 2 bary z toho jeden pool bar pri bazéne - denná ponuka chladených nápojov a čerstvé snacky, za poplatok 24-hodinový invilla-dining service (možnosť objednať jedlo do viliek).

REŠTAURÁCIE: Hlavná reštaurácia má Live-Cooking-Station a ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne. Ďalšia reštaurácia varí typickú ázijskú kuchyňu. Pre hostí sú pripravené aj gril a barbeque. Bar The Liquid a bar pri bazéne Sunset ponúkajú chladené nápoje a čerstvé občerstvenie.

BAZÉNY: Hotel má dva bazény so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch sú zdarma. Za doplatok je možné ubytovať sa vo vilkách s vlastným bazénom.

ŠPORT & ZÁBAVA: Súčasťou služieb all inclusive je biliard, nemotorizované vodné športy ako windsurfing, jazda na katamaráne a šnorchlovanie. Za poplatok sú na pláži k dispozícii motorizované vodné športy. Pri blízkom koralovom útese (cca 100 metrov od pláže) je možnosť potápania. Na ostrove je aj potápačské centrum a možnosť kurzov PADI. Večer sa konajú výlety na tradičných loďkách Dhoni k obľúbeným miestam.

WELLNESS & SPA

Hotel ponúka návštevníkom oddych v tradičných maldivských kúpeľoch Akira Spa by Mandara. Sú situované na východnej strane ostrova uprostred upravenej záhrady. Tvoria ich relaxačné miestnosti a 6 dvojlôžkových ordinácií. Ponúkajú zdravotnícke a kozmetické procedúry, vrátane ajurvédskych procedúr a odbornú konzultáciu. V kúpeľoch je aj sauna, parný kúpeľ a vírivka, vlasový a kozmetický salón.

TIPY NA VÝLETY

OSTROVNÝ PIKNIK NA OSTROVE VAVVARU (KORALOVÉ LABORATÓRIUM) – Plavba na ostrov Vavvaru trvá 30 minút na loďke dhoni cez veľkú lagúnu Kanifushi. Na ostrove Vavvaru bola v roku 2013 otvorená nová morská stanica venovaná výskumu koralov. Piknik sa koná na pláži.

NÁVŠTEVA OSTROVNÉHO MESTA NAIFARU – Ostrov Naifaru je známy ako jeden z najobývanejších malých ostrovčekov Maldív. Je to ostrov viac mestského typu ako vidieckeho. Je v ňom veľký ruch, má banku, poštu, veľa reštaurácií, kaviarní a barov. Môžete tu spoznať miestnu kultúru a obyvateľov, ktorí majú špecifický dialekt a spôsob reči. Na ostrove je množstvo nákupných možností.

VÝLET NA OSTROV HINNAVARU – Tento obývaný ostrov má 5000 obyvateľov, ktorí sú sa venujú tradičným remeslám a umeniu.

PLAVBA PRI ZÁPADE SLNKA – Organizuje sa na tradičnej loďke dhoni.

HISTORICKÁ CESTA NA OSTROV KURENDHOO – Ostrov Kurendhoo je známy tým, že bol v minulosti osídlený Budhistami. Momentálne je to poľnohospodársky ostrov. Ostrov Kurendhoo je tiež známy pre hrobku šejka Najeebula Habasheeho, ktorá stojí presne na mieste, kde zomrel. Je atrakciou nielen pre turistov, ale aj domácich obyvateľov.

* Viac informácii o výletoch nájdete priamo v hoteli alebo u delegáta.


Ubytovanie:

Rezort má 150 viliek zariadených v tradičnom aj modernom štýle. Ich rozloha je 100 metrov štvorcových (vnútorná aj vonkajšia plocha). Sú vybavené sedením s gaučom, kúpeľňou s vonkajšou časťou, vaňou s perličkovým kúpeľom, sušičom vlasov, županom, sprchou, TV, DVD a CD prehrávač, telefónom, iPod stanicou, klimatizáciou, stropným ventilátorom, rýchlovarnou kanvicou, minibarom a trezorom. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

TYPY IZIEB: Vilky zariadené v tradičnom aj modernom štýle s rozlohou cca 100 m2. zA DOPALTOK: Family Sunset vila, ktorá je vhodná pre 2 dospelých a 2 deti, Sunset/Sunrise Junior Suite väčšia rozlohou cca 132 m2, medzi vilkami sú väčšie vzdialenosti kvôli súkromiu, Sunset Pool vila s rozlohou cca 192 m2 sa nachádza v prednej časti ostrova. Má väčšiu terasu a privátny bazén v záhradke.


Stravovanie:

Premium All Inclusive

Raňajky, obedy a večeru sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii „The Spice“. Obedy sú možné aj v a la carte reštaurácii „The Sunset“ a večere vo vegetariánskej „Just Veg“. Jedenkrát za pobyt je možnosť stravovania v a la carte reštaurácii so špecialitami (tzv. Fine Dining Menu), kde je nutná rezervácia vopred. Z nápojov sú k dispozícii od 10:00-00:30 hod. čerstvé šťavy, vody, pivo, víno, likéry, sekt. Počas dňa sa podávajú aj soft drinky, ktoré si môžete objednať aj v pool bare. Čaj, káva a pečivo sú servírované v Coffee Shope. Od 9:30 do 00:30 hod. sa podávajú liehoviny, víno, sekt a miestne kokteily. dvakrát denne sa dopĺňa minibar nealkoholickými nápojmi, pivom, vínom, vodou, tyčinkami. Športové možnosti: biliard, windsurfing, jazda na katamaráne, šnorchlovanie.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Pláž:

Hotel Atmosphere Kanifushi sa nachádza na ostrove s bielymi piesočnatými plážami a tyrkysovo modrou lagúnou. Motorizované vodné športy sú za poplatok. K dispozícii je potápačské centrum a kurzy PADI.


Pre deti:

V hoteli Atmosphere Kanifushi je pre deti k dispozícii bazén so šmykľavkami a miniklub pre deti od 4 do 12 rokov. Za poplatok je k dispozícii opatrovanie detí od 09:00 do 20:00 hod. V izbách je možné mať detskú postieľku. V reštaurácii sa podáva detské menu a k dispozícii sú vysoké stoličky.

Celková cena zahŕňa:

Leteckú dopravu z Viedne, transfer letisko-hotel-letisko Male,7 x ubytovanie so službami premium all inclusive, asistenciu  zástupcu miestnej CK.

V cene je letecká doprava, ubytovanie na vybraný počet nocí s premium all inclusive, transfery letisko-hotel-letisko, služby českého delegáta.


Celková cena nezahŕňa:

Servisné poplatky Qatar Airways 390 EUR, Turkish Airlines 470 EUR.

Iné typy ubytovania a hotelových služieb.


Poznámka:

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

hotelový rezort s vynikajúcimi službami pre rodiny aj páry, vhodný aj na svadobnú cestu

Silvestrovská večera je v cene.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


Marec 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Pi 29.03.'19 - So 06.04.'19
9 dní
5398 €
Stravovanie: UALL
Letecky Viedeň
LAST MINUTE
Apríl 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 06.04.'19 - Ne 14.04.'19
9 dní
5398 €
Stravovanie: UALL
Letecky Viedeň
LAST MINUTE
Ne 14.04.'19 - Po 22.04.'19
9 dní
5398 €
Stravovanie: UALL
Letecky Viedeň
LAST MINUTE
Po 22.04.'19 - Ut 30.04.'19
9 dní
5398 €
Stravovanie: R
Letecky Viedeň
FIRST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Atmosphere Kanifushi Maldives  Hotel Atmosphere Kanifushi Maldives 5 398 €
1Maldivy | Lhaviyani Atol | Lhaviyani Atol
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia