info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel San Vincenzo 

Taliansko | Sicília | Letojanni

 
 
Ubytovanie*
Hotel San Vincenzo
Nech sa už radíte do akejkoľvek vekovej kategórie, v tomto hoteli si príde na svoje každý návštevník. Spája v sebe ideálne miesto pre strávenie pokojného oddychu, romantiky vo dvojici, či aktívnej rodinnej dovolenky.

Poloha:
Hotel sa nachádza v stredisku Letojanni, kde nájdete tradičné bary, reštaurácie, obchody i kaviarne. Najbližšie nákupné možnosti sú v centre mesta alebo v živšom meste Taormina, ktoré je vzdialené 5 km od hotela. Blízko hotela sa nachádza autobusová stanica a železničná stanica (100 m). Letisko v Catanii je vzdialené 65 km od hotela.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, 42 izieb, recepcia s WiFi, výťah, reštaurácia.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby, deluxe izby, odhlučnené izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, TV, sušič na vlasy, WiFi, okno/balkón. Za poplatok: minibar, trezor, detská postieľka (cca 7€/deň).

Stravovanie:
Polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované výberom z menu. Za poplatok: nápoje.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na širokej súkromnej, piesočnato-kamienkovej pláži, na ktorú sa dostanete cez promenádu. Slnečníky a ležadlá sú zadarmo. Vodné športy sú za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Letojanni

- vzdialenosť od letiska (Catania) – 65 km

Malá rybárska dedinka v blízkosti obľúbenej a vyhľadávanej Taorminy. Centrum strediska patrí medzi najkrajšie v celom Taliansku. Obklopené je palmami a nachádza sa tu aj bronzová busta najvýznamnejšieho rodáka Francesca Duranta. Hneď vedľa námestia stojí kostol San Giuseppe, ktorý bol postavený z mramoru. Krásna pláž s pozvoľným vstupom do azúrového mora leží len pár krokov od živého centra letoviska. V jej blízkosti sa nachádzajú ubytovacie zariadenia, vynikajúce reštaurácie, bary a krčmičky.

Turistický sprievodca Sicíliou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel San Vincenzo  Hotel San Vincenzo 664 €
1Taliansko | Sicília | Letojanni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia