info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Albatros 

Taliansko | Sicília | Letojanni

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:30 m
Vzdialenosť od centra:0 m
Vzdialenosť od letiska:60 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
Ubytovanie*
Albatros
Úvod:
Hotel Albatros*** sa nachádza v letovisku Letojanni neďaleko historického mesta Taormina. Tento pravý sicílsky hotel je umiestnený priamo na krásnej zlatistej piesočnato-kamienkovej pláži . Jedinečný zážitok si budete užívať každý deň pri nádhernom výhľade na nekonečné more. Príjemnou prechádzkou po pláži sa dostanete k množstvu sicílskych reštaurácií, pizzérií, taverničiek a barov, kde si môžete vychutnať pravú taliansku stravu. Vzdialenosť z letiska Catania je cca 60 km.

Vybavenie:
Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii, výťah, reštaurácia, bar a televízna miestnosť, hotelová pláž so slnečníkmi a lehátkami.

Ubytovanie:
izby sú štandardne vybavené, s vlastným príslušenstvom, klimatizáciou, telefónom, TV a balkónom

Stravovanie:
polpenzia- raňajky bufet, večere formou menu

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Hotel Albatros leží priamo na pobrežnej promenáde plnej reštaurácií a barov. Krásne dlhé piesočnaté pláže a nekončiaci pohľad na more pri západe slnka dodávajú tomuto stredisku nádherný pocit, že práve táto destinácia je správnou voľbou pre Vašu vysnívanú dovolenku. Hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Letojanni

- vzdialenosť od letiska (Catania) – 65 km

Malá rybárska dedinka v blízkosti obľúbenej a vyhľadávanej Taorminy. Centrum strediska patrí medzi najkrajšie v celom Taliansku. Obklopené je palmami a nachádza sa tu aj bronzová busta najvýznamnejšieho rodáka Francesca Duranta. Hneď vedľa námestia stojí kostol San Giuseppe, ktorý bol postavený z mramoru. Krásna pláž s pozvoľným vstupom do azúrového mora leží len pár krokov od živého centra letoviska. V jej blízkosti sa nachádzajú ubytovacie zariadenia, vynikajúce reštaurácie, bary a krčmičky.

Turistický sprievodca Sicíliou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Albatros  Hotel Albatros 478 €
SEO
1Taliansko | Sicília | Letojanni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia