[email protected] 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel The Ship Inn 

Cyprus | Kyrenia | Kyrenia

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:700 m
Vzdialenosť od centra:1,5 km
Vzdialenosť od letiska:40 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel The Ship Inn
Úvod:
Rekreačný hotelový komplex Ship Inn sa nachádza v pokojnom prostredí olivových a citrusových hájov a vinohradov v obľúbenom letovisku Severného Cypra - Kyrenia. Centrum tohto mesta s bohatými nákupnými možnosťami, barmi a diskotékami sa nachádza len 1,5 kilometra od hotela a pohodlne sa do neho dostanete krátkou prechádzkou, alebo aj miestnym autobusom, či hotelovou taxi službou. Na pláž sa klienti dostanú pohodlne pešou chôdzou do 10 minút.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, bar pri bazéne, vonkajší bazén, vnútorný bazén, detský bazén, tenisový kurt, stolný tenis, biliard, fitnes, sauna, masáž, trezor na recepcii, služba prania, zmenáreň

Ubytovanie:
priestranné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, TV SAT, telefón, WC, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, fén, balkón alebo terasa, k dispozícii rodinné vilky pre 4 alebo 5 osôb s plne zariadeným kuchynským kútom.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s raňajkami alebo s polpenziou

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: hotel s vynikajúcimi hotelovými službami, priateľským personálom a príjemnou atmosférou je vďaka svojej polohe neďaleko pláže a v blízkosti centra mesta Kyrenia tou správnou voľbou na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu a pohody ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Kyrenia

- vzdialenosť od letiska (Ercan) - 42 km

Kyrenia je prístavné mesto, ktoré predstavuje jedno z najkrajších a najatraktívnejších miest Severného Cypru. Mestu dominuje pevnosť Kyrenejského hradu zo 7. storočia, ktorá v minulosti chránila prístav pred vpádmi Arabov. V dnešnej dobe je v pevnosti umiestnené múzeum stroskotaných lodí, v ktorom sa nachádza najstaršia stroskotaná loď (cca. 2300 rokov stará). Kyrenia je v súčasnosti aj centrom zábavy, nachádza sa tu veľa kaviarničiek, barov a obchodíkov. Pláže v Kyrenii sú piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora.

Turistický sprievodca severným Cyprom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: [email protected], 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel The Ship Inn  Hotel The Ship Inn 399 €
SEO
1Cyprus | Kyrenia | Kyrenia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia