info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Acapulco Beach 

Cyprus | Kyrenia | Kyrenia

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:8 km
Vzdialenosť od letiska:30 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Tobogány:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Acapulco Beach

POPIS
mimoriadne obľúbený hotelový komplex Vám s radosťou prinášame v tohtoročnej ponuke. Rozsiahla, starostlivo udržiavaná záhrada ponúka jedinečnú atmosféru, ktorá pozýva na to pravé dovolenkové snívanie. Na aktívnych hostí sa teší profesionálny animačný tím, s ktorým zažijete neopakovateľné chvíle plné oddychu. Všetkých si zaručene získa rozsiahly bazénový komplex s toboganmi, obrovský novovybudovaný hotelový aquapark či lunapark. Pomyselná čerešnička na torte je zaručene nádherná hotelová pláž. Sladké leňošenie na jednej z najkrajších pláží v oblasti s úžasne belasým morom umocní fantastický pocit z tohto hotela. Zlatistá piesková pláž je situovaná v pokojnom zálive predurčenom spĺňať všetky predpoklady pokojnej a pohodovej dovolenky.


Poloha:
priamo na nádhernej hotelovej piesočnatej pláži a 8 km od mesta Kyrenia. Od letiska v Nikózii (Ercan) je hotel vzdialený 28 km a od medzinárodného letiska v Larnake 80 km.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
komplex pozostáva z hlavnej budovy, časti Pine Court I a II a viliek vsadených do záhrady, vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou a výhľadom na more, lobby bar (za poplatok), plážový bar (počas dna a vo večerných hodinách vybrané nápoje zadarmo), pool bar (za poplatok), Aphrodite bar (za poplatok), disco bar (za poplatok), 2 á la carte reštaurácie (za poplatok), vonkajší bazénový komplex s obrovským aquaparkom (slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo), novovybudovaný panoramatický bazén pre dospelých, vnútorný bazén, detský bazén, detské ihrisko, lunapark (za poplatok), wellnes a turecké kúpele (za poplatok), mini market.

UBYTOVANIE Typy izieb:
• elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek v hlavnej budove alebo v časti Pine Court I a II • priestranné dvojlôžkové vilky s možnosťou 1-2 prísteliek situované v záhrade
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini bar (za poplatok), trezor (zadarmo), telefón, balkón s posedením.

STRAVOVANIE
all inclusive
raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, voda, káva a čaj (počas dna a vo večerných hodinách v plážovom beach bare).

PLÁŽ
priamo na prekrásnej širokej a dlhej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zadarmo.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
obrovský aquapark, detské ihrisko a mini klub, lunapark (za poplatok), amfiteáter, tenisové kurty (za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, fitnescentrum, šípky, biliard (za poplatok), kasíno. SUN & FUN klub pripravili sme pre vás bohaté športové a zábavné aktivity. Zapojiť sa do nich môžete za asistencie slovensky hovoriacich animátorov, ktorí sú počas mesiacov júl a august súčasťou hotelového animačného tímu. Najmenší návštevníci si nájdu nových kamarátov v detskom klube.

OFICIÁLNA KATEGÓRIA *****
Internetová adresa:

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s
all inclusive
, - letenka na trase Košice - Ercan - Košice (s medzipristátim v tureckej Antalyi) alebo na trase Košice - Larnaca - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):   210,00 € osoba nad 2 roky (letisko Ercan)   240,00 € osoba nad 2 roky (letisko Larnaca)     65,00 € dieťa do 2 rokov - palivový príplatok: 0,00 € / osoba nad 2 roky - komplexné cestovné poistenie UNION A3: 3,30 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A3 EXTRA: 3,70 € / osoba / deň

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image

Kyrenia

- vzdialenosť od letiska (Ercan) - 42 km

Kyrenia je prístavné mesto, ktoré predstavuje jedno z najkrajších a najatraktívnejších miest Severného Cypru. Mestu dominuje pevnosť Kyrenejského hradu zo 7. storočia, ktorá v minulosti chránila prístav pred vpádmi Arabov. V dnešnej dobe je v pevnosti umiestnené múzeum stroskotaných lodí, v ktorom sa nachádza najstaršia stroskotaná loď (cca. 2300 rokov stará). Kyrenia je v súčasnosti aj centrom zábavy, nachádza sa tu veľa kaviarničiek, barov a obchodíkov. Pláže v Kyrenii sú piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora.

Turistický sprievodca severným Cyprom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Acapulco Beach  Hotel Acapulco Beach 619 €
SEO
1Cyprus | Kyrenia | Kyrenia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia