info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány Jadroagent

Chorvátsko | Krk | Krk

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:400 m
Vzdialenosť od centra:400 m
Typ pláže:kamienková
WiFi / internet:Áno
Ubytovanie*
Apartmány Jadroagent
Rýchly popis:
Pekný apartmánový dom s dobrou polohou, obklopený zeleňou, s možnosťou prenájmu bicyklov a grilovania.

Poloha:
asi 400 m od pláže, približne 400 m od centra Malinskej.

Ubytovanie:
komplex pozostáva zo 4 budov, každá má vlastné parkovisko. Všetky apartmány a štúdiá sú klimatizované, majú kuchynský kút, SAT TV, Wi-Fi zdarma, sprchu s WC, balkón alebo terasu. Štúdio A/2 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Štúdio A/2+1 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 os. a rozkladacie lôžko pre dieťa do 13 r. Apartmán A/2+2 má spálňu s 2 lôžkami a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Apartmán A/3+2 má 3-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán A/4+2 má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Detská postieľka a pes za poplatok na mieste (na vyžiadanie).

Stravovanie:
bez stravy, možnosť vlastnej prípravy jedál.

Pláž:
skalnaté pobrežie s upravenými plochami na slnenie a vstupmi po schodíkoch, so štrkovo-piesočnatými zálivčekmi s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá, slnečníky a vodné športy za poplatok, FKK pláž asi 2 km.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v štúdiách apartmánoch bez stravy, chladnička, TV, WiFi, parkovanie, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, spotreba energií, asistenčné služby delegáta na telefóne.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 19 EUR/ osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 9,5 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: detská postieľka 5 EUR/deň a pes 5 EUR/deň sú na vyžiadanie a platba na mieste. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 10 % zľavu za skorý nákup do 31.1.2019.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
KRK - MALINSKA
Malinska je turistické stredisko na západnom pobreží ostrova Krk, ktorý je s pevninou spojený mostom. Leží v širokom zálive, plnom zelene a do pevniny vyrezaných pieskových a kamienkových pláží. Môže sa pochváliť až 260 slnečnými dňami v roku, dlhou promenádou a možnosťami zábavy v letných mesiacoch.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány Jadroagent Apartmány Jadroagent 77 €
SEO
1Chorvátsko | Krk | Krk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia