info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa 

Grécko | Rhodos | Kolymbia

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:100 m
Vzdialenosť od letiska:30 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Ubytovanie*
Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa
Úvod:
Moderný 5-hviezdičkový hotelový komplex, ktorý ponúka vynikajúce služby, elegantné reštaurácie, bary a veľké osviežujúce bazény, je určený len pre dospelé osoby. Hotel je postavený v gréckom štýle medzi olivovníkmi a nachádza sa priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora (pláž bola ocenená Modrou vlajkou za čistotu mora a pláže). Malebné historické centrum mesta Rhodos je vzdialené 25 km a letisko 36 km.

Vybavenie:
vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, zmenáreň, hlavná budova a priľahlé bungalovy, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, WiFi, konferenčné centrum, business centrum, 2 vonkajšie bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne aj na pláži zadarmo, plážové osušky, wellnes centrum, vnútorný bazén,vírivka, počas dňa a večer zábavné programy, tenis, minigolf, minifutbal, plážový volejbal, aerobik, stolný tenis, joga, biliard. Za poplatok: sauna, solárium, turecké kúpele, fitness, masáže, salón krásy, kaderníctvo, internetový kútik.

Ubytovanie:
štandardne vybavené, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky s výhľadom na more, 2-lôžkové izby so zdieľaným bazénom, kúpeľňa (vaňa alebo sprchový kút, WC), sušič na vlasy, župan a papuče, SAT - TV, telefón, mini bar, kávový a čajový set, balkón alebo terasa. Za poplatok: trezor

Stravovanie:
hotel sa ponúka s polpenziou alebo ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
***** Luxusný hotel priamo pri pláži so širokou ponukou služieb, ktorý je určený len pre dospelé osoby, zaručuje dokonalý odpočinok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Kolymbia

- vzdialenosť od letiska (Diagoras) – 27 km

Ideálne miesto pre strávenie dovolenky v pokojnejšom krásnom zelenom prostredí v kombinácii so zábavnými možnosťami početných reštaurácií, taverien a barov. Stredisko nie je vyslovene pokojné, ale ani príliš rušné, každý si tu nájde svoje miesto. Pri vstupe do letoviska zaujme známa Eukalyptová alej, ktorou je stredisko preslávené. V stredisku sa nachádzajú viaceré pláže, ktoré sú prevažne piesočnato-kamienkové až kamienkové s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistou vodou. Je výborným východiskovým bodom pre spoznávanie ostrova, či už jeho severnej alebo južnej časti, všade to bude blízko.

Turistický sprievodca Rhodosom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa  Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa 868 €
SEO
1Grécko | Rhodos | Kolymbia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia