×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Informácie > Náš príbeh
 

Náš príbeh

Vždy sme si vážili ochotný, priateľský a profesionálny prístup, ale žiaľ častejšie sme sa stretávali s pravým opakom a to nás motivovalo začať podnikať a ponúkať služby na úrovni. Verili sme, že keď budú naši klienti cítiť, že nám na nich naozaj záleží a že im ponúkneme kvalitné služby v príjemnom prostredí tak to vyjde.

Cestovnú agentúru sme založili v roku 2004, kedy sme cítili, že nás lákajú práve služby spojené s cestovaním. Začiatok bol taký roztrasený, keďže sme nemali veľa skúseností, ale každý jeden klient priniesol nové otázky a my sme si dali záväzok, že ich vždy pravdivo zodpovieme a vďaka tomu sme aj veľmi rýchlo naberali skúsenosti. Práca s ľuďmi bola veľmi príjemná a najsilnejšou odmenou bol moment, kedy sa klenti vrátili spokojní alebo na základe ich odporučenia prišiel ich známy. Mali sme malú kanceláriu, zariadenú ako obývačku v peknej zrekonštruovanej pasáži. Predaj bol len osobný, vtedy sa nám ani nesnívalo, že by mohol mať niekto odvahu si kúpiť dovolenku cez internet, keďže ide o vyššiu sumu.

Časy sa však menia a zrazu sa nám myšlienka predaja dovoleniek cez internet zdala dobrá. A opäť sme sa ocitli akoby na začiatku, žiadne skúsenosti ale veľká chuť to vyskúšať. Dlho sme hľadali firmu, ktorá by dokázala naplniť naše požiadavky. S novou stránkou sme vstávali aj zaspávali, stále sa niečo menilo, vylepšovalo a čakali sme ako na to zareagujú klienti. V tom čase bola situácia pre dobre urobené weby priaznivá a tak sme sa celkom rýchlo dostali na prvé pozície vo vyhľadávačoch. Internetový predaj je trochu iný ako osobný predaj. Vždy však klienta kontaktujeme aj telefonicky, aby sme sa vzájomne ubezpečili či je všetko tak ako si zarezervoval, tiež zodpovieme na všetky jeho otázky. Od potvrdenia rezervácie, cez zaslanie zmluvy, pokynov k dovolenke, samotného pobytu až po návrat z dovolenky sme klientovi stále k dispozícii. Veríme, že práve vďaka nášmu prístupu sa naša klientela rozrastá a naša cestovná agentúra patrí medzi top 10 cestovných agentúr na Slovensku. Aj vďaka tejto skutočnosti máme dobré meno v zastúpených cestovných kanceláriách, ktoré sa v prípade nejakých problémov ochotne snažia našim klientom pomôcť. Tu si môžete pozrieť naše ocenenia.

Každá sezóna je iná a prinesie vždy nové situácie a je pre nás výzvou to čo najlepšie zvládnuť a ísť do ďalšej sezóny o to skúsenejší, pokornejší a chápavejší a ešte bližšie k nášmu klientovi. Samozrejme sú aj situácie, kedy nie je všetko ideálne a práve vtedy je čas, aby sme sa na chvíľku zastavili a našli, kde sa stala chyba a prehodnotili, čo budeme robiť inak a lepšie, aby sa už taká situácia neopakovala. Do budúcna si prajem, aby sme to stále vnímali a aby sme mali klienta na rovnakom mieste ako seba samého, aby boli služby cestovného ruchu stále kvalitnejšie a prístupnejšie pre všetkých, ktorí po nich túžia. Ďakujeme!

Marek a Alena Sihelskí

 

 
 
 
Naposledy prezerané
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia