info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Lavanda - depandance 

Chorvátsko | Hvar | Hvar

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Vzdialenosť od centra:800 m
Typ pláže:kamienkováskalnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Lavanda - depandance
Rýchly popis:
Príjemný hotelový komplex situovaný v píniovom háji je vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Ubytovanie je v časti depandance I. a II., ktoré sú samostatnými budovami, klienti v nich ubytovaní využívajú všetky hotelové služby v areáli komplexu. Oficiálna kategória je 3*.  

Poloha:
asi 50 m od pláže a 800 od centra mestečka Stari Grad.

Hotel:
hotelový komplex tvorí hlavná budova a depandance. Súčasťou areálu je recepcia, reštaurácia, bazén pre dospelých a deti s terasou, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom počte zdarma, Wi-Fi pripojenie na recepcii a pri bazéne zdarma, trezor na recepcii zdarma, bezplatné parkovisko. V blízkosti hotela sa nachádza športové centrum – plážový volejbal, tenis, stolný tenis a minigolf.  

Izby:
dvojlôžkové izby v časti depandance I. s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo) sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, SAT TV, telefónom, a balkónom orientovaným na morskú stranu. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok. Izby v časti depandance II. sú len dvojlôžkové bez možnosti prístelky a disponujú klimatizáciou (za príplatok).  

Stravovanie:
light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii - počas obedov a večerí sú podávané čapované víno, pivo a nealkoholické nápoje, popoludní sa podáva zmrzlina alebo pukance pre deti  

Pláž:
pláž priamo pri komplexe - prevažne štrková alebo vydláždená skalnými plochami.  

Doprava:
autobusová, individuálna. UPOZORNENIE: klienti cestujúci autobusovou dopravou len do Splitu (prístav) sa individuálne prepravujú trajektom na ostrov Hvar do mesta Stari Grad, cena trajektového lístka nie je v cene dopravy zahrnutá. Od trajektového prístavu v Stari Grade do hotelového komplexu Lavanda majú pri ceste tam aj späť lokálny transfer (loďku alebo vozidlo) zdarma.

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s light all inclusive, TV, balkón, služby delegáta, lokálny transfer z prístavu Stari Grad na Hvare do hotela pri ceste tam aj späť.  

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 110 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 19 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 9,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: klimatizácia len v depandance II. v dvojlôžkovej izbe 20 EUR/osoba, detská postieľka 55 EUR (na vyžiadanie). Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, DS - 6 EUR, LV, HE, VT, MI - 8 EUR, KN, NZ ,TO, PE ,PN, NM, TN - 10 EUR, PU, RK, LE ,PP, SN - 11 EUR, PD, ZH, ZV, BB, DUB, PB, ZA, MT, LM - 13 EUR. POZOR: MIESTENKY NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ! Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.   

Typ stravy:
light all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

OSTROV HVAR - STARI GRAD
Najslnečnejší ostrov je vďaka rozľahlým levanduľovým poliam, olivovníkom a vinohradom príkladom jedinečnej harmónie človeka s prírodou. Je považovaný na jeden z najkrajších na svete a je čoraz častejšie vyhľadávaný svetovými celebritami. V Starom Grade bol vybudovaný nový prístav s priamym trajektovým spojením so Splitom. Ostrov preslávila aj tzv. hvarská krajka z agávy, ktorá bola zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK

SPLIT - TROGIR

MEDJUGORJE

SLAPOVI KRKA

KORNATI

OSTROVY HVAR A BRAČ


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Lavanda - depandance  Lavanda - depandance 188 €
SEO
1Chorvátsko | Hvar | Hvar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia