info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Nubia Aqua Beach Resort 

Egypt | Hurghada | Hurghada

 
 
Ubytovanie*
Nubia Aqua Beach Resort

Vďaka koralovému podložiu na pláži je tento hotel vhodný najmä pre milovníkov podmorského sveta potápania a šnorchlovania. Na druhej strane deti zase určite ocenia aquapark a animácie.


Poloha:

Hotel sa nachádza na pobreží Červeného mora v obľúbenom letovisku Hurghada. Od centra tohto mesta s množstvom tradičných obchodov, bazárov, kaviarní a reštaurácií je vzdialený len 13 km. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 17 km od hotela.


Vybavenie:

5- poschodová budova, 401 izieb, výťah, recepcia, lobby, trezor na recepcii, kaviareň, 4 bary, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácia (talianska, čínska, BBQ), 4 bazény - 1 v zime vyhrievaný, detský bazén, aquapark - tobogany, detské ihrisko, mini disco, miniklub, animácie, živá hudba, disco, amfiteáter, fitnes, aerobik, stolný tenis, šípky, boccia, plážový volejbal. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, manikúra, pedikúra, biliard, WiFi, práčovňa, požičovňa áut/motoriek, doktor, babysitting, obchody.


Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby (36 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby do 14r., 2- lôžkové štandardné izby s výhľadom na bazén (50 m2, max. 2+2), rodinné izby (55 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), bezbariérové izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón/terasa.


Stravovanie:

24 hod. all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 11:00 - 12:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, polnočné občerstvenie 23:00 - 24:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:00, lobby bar, terrace bar, bar pri bazéne, miestne alkoholické, nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje 24 hod. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (1x vstup zdarma, rezevácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, koralovým podložím a vlastným mólom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bari sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži,  škola potápania a jazda na koni/ťave sú k dispozícii za poplatok.


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Hurghada

- vzdialenosť od letiska (Hurghada) - 10 km

Hurghada je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom v Egypte. Leží 450 km od Káhiry a celé letovisko má dĺžku cca 25 km. Ponúka širokú škálu ubytovacích zariadení, od apartmánov až po tie najluxusnejšie hotelové komplexy. Hurghada bola pôvodne malá rybárska dedina, až rozvojom cestovného ruchu získala oblasť svoje renomé. Vyznačuje sa krásnymi piesočnatými plážami, pričom každý hotel má zväčša svoju vlastnú súkromnú pláž.

Čo robiť v Hurghade

Turistický sprievodca Egyptom

Hurghada pláž

egypt hurghada

hurghada tradičný obchod

egypt hurghada prístav

egypt hurghada promenáda

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Nubia Aqua Beach Resort  Nubia Aqua Beach Resort 389 €
1Egypt | Hurghada | Hurghada
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia