info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Villa Maria 

Grécko | Kréta | Gouves

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:250 m
Vzdialenosť od centra:100 m
Vzdialenosť od letiska:16 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Villa Maria
Poloha a popis:
Aparthotel Villa Maria je pekný 3 * aparthotel v centre Gouves, ktorý sa nachádza iba 100 m od pláže. V centre Gouves cca 50 m od hotela sú kaviarne, taverny a obchody. Tento zájazd odporúčame všetkým vekovým kategóriám pre jeho cenovú dostupnosť a overené služby.

Vybavenie hotela:
V aparthotela Villa Maria je k dispozícii recepcia, pripojenie k internetu vo verejných priestoroch aparthotela (zdarma), supermarket, detský bazén a vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma.

Vybavenie izby:
Štúdiá pre 2 - 3 osoby a apartmány pre 3 - 4 osoby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC), kuchynským kútom s chladničkou, sporákom (vzhľadom k programu all inclusive je s minimálnym vybavením), televíziou, klimatizáciou (za poplatok), s obývacím priestorom a balkónom alebo terasou. Trezor na izbe (za poplatok). Štúdiá pre 2 - 3 osoby a apartmán pre 2 - 3 osoby je jedna miestnosť, u štúdií menšie, pri apartmáne väčšie. Apartmán pre 4 osoby má 2 miestnosti (oddelenie je architektonickým prvkom, múrikom, niekedy múrom).

Stravovanie:
Bez stravovania, polpenzia alebo all inclusive. Polpenzia a all inclusive sú zaistené v hoteli Kaissa Beach2*. - raňajky formou bufetu: saláma, syr, miestne dezerty, marmeláda, vajíčka, zelenina, kompóty, cereálie, dezerty a sladké pečivo, viac druhov pečiva, corn flakes, jogurty a ovocie - každý deň sa zloženie mení -obed formou jednoduchého bufetu - 2 predjedlá, 2 hlavné jedlá, 2 druhy príloh, zemiaky, cestoviny s 2 druhmi omáčok, 8 druhov šalátov (6 jednoduchých a 2 špeciálne šaláty), pečivo a maslo -večere formou jednoduchého bufetu - 1 polievka, 2 predjedlá, 3 hlavné chody (1 pokrm z ryby), 3 prílohy, zemiaky, cestoviny s omáčkou, 10 druhov šalátov (7 jednoduchých a 3 špeciálne šaláty), pečivo a maslo, čerstvá zelenina a dezerty Nápoje v rámci programu all inclusive sú podávané od 11:00 do 22:00 v reštaurácii a v pool bare - miestne pivo, víno, Rakija, Ouzo, nealko nápoje. Snack popoludní: káva, koláč, sušienky a zmrzlina 16:00 - 17:00 Zmrzlina v dobe 16:00 - 17:00 pre všetkých (1 kopček zmrzliny/deň) Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia a času all inclusive je vyhradená vedením hotelu.

Pláž a plážový servis:
Prvý piesková pláž, miestami zmiešaná s kamienkami je cca 100 os Villa Maria, len sa prejde miestnou komunikáciou, druhá pláž je vzdialená cca ďalších 100 m. Ležadlá a slnečníky a vodné športy sú za poplatok.

Pre deti:
Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
Aktuálnu ponuku služieb a športov a ich prípadné poplatky obdržíte po príjazde na recepciu Kaissa Beach 2*+. Animáčný program pre deti a dospelých v hoteli Kaissa Beach: - kreatívne a športové aktivity pre deti -športové aktivity pre dospelých -večer animácie pre deti a dospelých (show a tanec) - beach party Animačné programy sa konajú v období od posledného júnového týždňa do druhého týždňa v septembri. Zmena programu vyhradená.

Služby v cene:
V aparthotela Villa Maria Wi-Fi.

Služby za poplatok:
Kompletnú ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive a sú za poplatok, obdržíte po príchode na recepcii hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Poznámka:
CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 2, 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Gouves

- vzdialenosť od letiska (Heraklion) - 19 km

Gouves je pokojnejšie letovisko na severnom pobreží Kréty v blízkosti hlavného mesta a tesnej blízkosti rušného Hersonissosu. V skutočnosti ide skôr o akúsi oblasť ako dedinu. Skladá z niekoľkých dedín: Kato Gouves a staršej tradičnej dediny Pano Gouves. Zvyčajne, keď ľudia hovoria o obci Gouves majú na mysli dedinu v dolnej časti pri mori - Kato Gouves. Kato Gouves je vytvorené predovšetkým pre turistov. Pobrežie tvorí dlhá piesočnatá pláž s výbornými podmienkami pre vodné športy, hlavne surfovanie.

Turistický sprievodca Krétou

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
239 €
-35%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Villa Maria  Hotel Villa Maria 239 €
SEO
1Grécko | Kréta | Gouves
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia