info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Club Lyda 

Grécko | Kréta | Gouves

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:900 m
Vzdialenosť od centra:1,5 km
Vzdialenosť od letiska:15 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Hotel Club Lyda

Poloha a popis:
Club Lyda Hotel sa nachádza na okraji letoviska Gouves, v časti zvanej Pano Gouves, cca. štvrť hodinu jazdy autobusom od medzinárodného letiska Heraklion. Club Lyda Hotel ponúka priateľskú, príjemnú atmosféru a je ideálnou voľbou pre príjemnú dovolenku nielen pre rodiny s deťmi, ale aj páry - sú tu tri veľké bazény a dva bazény pre deti. Hotelový komplex sa skladá z niekoľkých budov, ktoré ponúka celkom 140 izieb rôznych typov pre 2 - 5 osôb. Dve piesočnaté pláže sú vzdialené cca 15 minút chôdze od hotela cez rušnú komunikáciu - dlhá piesočná pláž v samotnom letovisku Gouves je vhodná predovšetkým pre rodiny aj s malými deťmi. V blízkosti hotela (cca 15 min pešej chôdze) sa nachádzajú obchody, reštaurácie, bary, suveníry a ďalšie. K dispozícii je pravidelná dopravná služba, a to najmä v letných mesiacoch, kedy je tu tiež turistický mini vláčik, vďaka ktorému môžu hostia navštíviť fantastické krétske akvárium v neďalekej obci Gournes.

Vybavenie hotela:
Club Lyda Hotel ponúka recepciu 24h, spoločenská miestnosť s TV a PC (za poplatok), 3 veľké bazény pre dospelých, 2 detské bazény, rozsiahlu slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi zdarma, pool-snack / pool bar, saunu a jacuzzi (za poplatok - rezervácia nutná min. 1 deň vopred), reštaurácia, hlavný bar, TV miestnosť, biliard (za poplatok), Wi-Fi na verejných priestoroch (zdarma), mini market, lekár na telefóne, zadarmo parkovanie na mieste. Club Lyda Hotel usporadúva príležitostne zábavný program, predovšetkým počas letnej sezóny, vždy v závislosti od účasti a počasie, program zahŕňa denné aktivity 6x týždenne, karaoke a tematické večery. Hotel ponúka kyvadlovú dopravu minibusom z hotela na pláž a naopak.

Vybavenie izby:
PROMO izby pre 2 - 4 osoby sú najlacnejším typom izby v tomto hoteli. Majú základné vybavenie - kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, trezor (za poplatok), klimatizáciu (za poplatok), SAT / TV, telefón, rádio a balkónom alebo terasou s výhľadom na okolie, záhradu, hory alebo bazén. Detská postieľka a detská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie a sú zadarmo. STANDARD izby pre 2 - 5 osôb sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, majú trezor (za poplatok), mini chladničku, klimatizáciu (za poplatok), SAT / TV, telefón, rádio a balkónom alebo terasou s výhľadom na okolie, záhradu , hory alebo bazén. Detská postieľka a detská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie a sú zadarmo. FAMILY APARTMÁN pre 3 - 5 osôb (minimálna obsadenosť 3 plne platiace osoby) majú 2 oddelené miestnosti sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, majú trezor (za poplatok), mini chladničku, klimatizáciu (za poplatok), SAT / TV, telefón, rádio a balkónom alebo terasou s výhľadom na okolie, záhradu, hory alebo bazén. Detská postieľka a detská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie a sú zadarmo. FAMILY MEZONET pre 3 - 4 osoby (minimálna obsadenosť 3 plne platiace osoby) je typ jednoposchodového izby s vnútornými schodmi. V prízemí je obývacia časť s prístelkami a kúpeľňou a na prvom poschodí je hlavná spálňová časť a balkón. Mezonety sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, majú trezor (za poplatok), mini chladničku, klimatizáciu (za poplatok), SAT / TV, telefón, rádio a balkónom alebo terasou s výhľadom na okolie, záhradu, hory alebo bazén. Mezonety sú kompaktné vďaka vnútornému schodisku, ktoré však nie je vhodné pre klientov s obmedzenou pohyblivosťou. Detská postieľka a detská stolička sú k dispozícii na vyžiadanie a sú zadarmo.

Stravovanie:
All Inclusive program: Hlavná reštaurácia - všetky hlavné jedlá sú formou bufetu - raňajky od 07:30 do 10:00 - neskoré raňajky od 10:00 do 10:30 - obed od 13:00 do 15:00 - večera od 19:00 až do 21:00 nápoje: pivo, miestne víno, voda v karafe a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Bary : Hlavný bar: otvorený od 11: 00-23: 00 (23: 00-24: 00 na poplatok) Bar pri bazéne: otvorený 11: 00-19: 00 nealkoholické nápoje, pivo, džúsy, káva a čaj Bar: otvorený 18: 00-01: 00 importované nápoje a zahraničné značky (za poplatok, cenník na bare) All inclusive zahŕňa širokú škálu miestnych alkoholických i nealkoholických nápojov a vodu v karafe. Čerstvé šťavy, šampanské, koktaily, dovážané nápoje a značkové nápoje sú k dispozícii za poplatok. Štandardne čaj je k dispozícii medzi 10:00 až 23:00. Cappuccino, espresso, čaj Earl Gray, rovnako ako iné ochutené čaje, sú k dispozícii za poplatok. Občerstvenie počas dňa - pizza, chipsy, sušienky, kukurica, koláče, atď. sú k dispozícii od 11:00 do 13:00. Káva a čaj čas s koláčikmi a sušienky sa podávajú od 16:00 do 18:00 hod. Zmrzlina v kornútku (dve varianty) sa podáva od 15:00 do 18:00. Balená zmrzlina je k dispozícii za poplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Dve piesočné pláže sa nachádza cca 900 m od hotela. Ležadlá a slnečníky (za poplatok). Vodné športy sú za poplatok na pláži. Hotel ponúka kyvadlovú dopravu minibusom z hotela na pláž a naopak.

Šport a zábava:
Bazény, jacuzzi a sauna (za poplatok), šípky, biliard (za poplatok), animácie (podľa aktuálnej programovej ponuky hotela), vodné športy na okolitých plážach za poplatok. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.


Pre deti:
Slnečná terasa, 2 detské vonkajšie bazény, detské ihrisko, mini klub pre deti veku od 4 do 12 rokov (júl - august).  


Služby v cene:
Wi-Fi na recepcii.

Služby za poplatok:
Klimatizácia (7 € / deň), trezor (2 € / deň), sauna a jacuzzi (rezervácia nutná min. 1 deň vopred), biliard. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu. Povinnú pobytovú taxu, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatná na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jej výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Gouves

- vzdialenosť od letiska (Heraklion) - 19 km

Gouves je pokojnejšie letovisko na severnom pobreží Kréty v blízkosti hlavného mesta a tesnej blízkosti rušného Hersonissosu. V skutočnosti ide skôr o akúsi oblasť ako dedinu. Skladá z niekoľkých dedín: Kato Gouves a staršej tradičnej dediny Pano Gouves. Zvyčajne, keď ľudia hovoria o obci Gouves majú na mysli dedinu v dolnej časti pri mori - Kato Gouves. Kato Gouves je vytvorené predovšetkým pre turistov. Pobrežie tvorí dlhá piesočnatá pláž s výbornými podmienkami pre vodné športy, hlavne surfovanie.

Turistický sprievodca Krétou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Club Lyda  Hotel Club Lyda 439 €
SEO
1Grécko | Kréta | Gouves
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia