info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Liečebný dom Rubín - pobyt ROMANTIC

Slovensko | Banskobystrický kraj | Dudince

 
 
Ubytovanie*
Liečebný dom Rubín - pobyt ROMANTIC
Krátky popis:
Liečebný dom Rubín je najdlhšie existujúci liečebný dom v Dudinciach. V roku 2007 bola ukončená jeho celková rekonštrukcia. Rubín poskytuje všetky ubytovacie, stravovacie, liečebné i doplnkové služby pod jednou strechou.

O ubytovaní:
Popis ubytovacieho zariadenia:
Kúpele Dudince sú vhodné na liečbu viacerých ochorení: ochorenia pohybového aparátu, srdcovo-cievneho systému, nervového systému a choroby z povolania. Základom liečby je minerálna voda. V roku 2007 bola ukončená celková rekonštrukcia kúpeľného domu. Rubín poskytuje všetky ubytovacie, stravovacie, liečebné i doplnkové služby pod jednou strechou. Jeho súčasťou je i budova balneoterapie Krištáľ, kde sú poskytované všetky liečebné i relaxačné procedúry - v ponuke Kúpeľov Dudince je ich vyše 70.

Vybavenie ubytovacieho zariadenia:
recepcia, WiFi, jedáleň, reštaurácia, lobby bar, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, zubná ambulancia, športoviská: plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash, biliard, fitness, stolný tenis, knižnica, Thai Relax Center, Vitálny svet Wellnea, vonkajší bazén Rubín.

Vybavenie izieb:
káblová TV, chladnička, telefón, balkóny (s výnimkou niektorých apartmánov), uzamykací kartový systém, bezplatné WiFi, WC, sprcha (resp. vaňa v niektorých apartmánoch). Ubytovanie je možné v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch.

Stravovanie:
plná penzia - 1x romantická večera s miešaným "nápojom lásky", 2x bufetové raňajky s možnosťou donášky raňajok do izby - podľa želania, 2x obed a 1x večera formou výberu v reštaurácii Rubín

Doplňujúce informácie:
Nástup na pobyt je možný v pondelok až piatok. Na mieste sa platí daň za ubytovanie 1€ /osoba/ noc. Priamo v areáli pred liečebným domom Rubín sa nachádza platené parkovisko v sume 5€ / deň.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Liečebný dom Rubín - pobyt ROMANTIC Liečebný dom Rubín - pobyt ROMANTIC 130 €
1Slovensko | Banskobystrický kraj | Dudince
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia