info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Artemis 

Taliansko | Sicília | Cefalú

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:200 m
Vzdialenosť od centra:0 m
Vzdialenosť od letiska:100 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Ubytovanie*
Artemis
Šarmantný hotel je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí chcú mať na dosah centrum mesta ale zároveň zostať v blízkosti pláže. Vychutnáte si tu výhľad z panoramatickej terasy s vírivkou na celé okolie.

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo v centre letoviska Cefalú, s uličkami plnými obchodíkov, kaviarní, diskoték a reštaurácií s výbornou domácou kuchyňou. Na pláž sa dostanete z hotela príjemnou prechádzkou za necelých 5 minút.  Necelých 300 m od hotela sa nachádza vlaková stanica. Medzinárodné letisko v Catanii je vzdialené 178 km.

Vybavenie:
4- poschodová budova, 56 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia s terasou, bar, vírivka, menšie fitnes centrum.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby bez možnosti prístelky (14 - 16 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., classic izby (14 - 19 m2, max. 2+1), clasic mini suity (30 m2, max. 2+1), clasic suity (45 m2, 2 miestnosti, max. 2+2), bezbariérové izby, klimatizácia, TV, WiFi, telefón, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, väčšina izieb má balkón alebo terasu. Za poplatok: trezor, minibar, detská postieľka na vyžiadanie.


Stravovanie:

Raňajky formou bufetu 07:30 - 10:30, polpenzia za príplatok v partnerskej reštaurácii. Podrobnejší popis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza približne 200 m od hotela. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá za poplatok. 

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Cefalú

- vzdialenosť od letiska (Palermo) – 107 km

Krásne letovisko ponúka dokonalú kombináciu jednej z najkrajších pláží ostrova a jedného z najväčších arabsko-normandských architektonických diel. Námestia, úzke kamenné uličky a kostoly tohto stredovekého mesta vyzerajú ako z pohľadnice. Nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do priezračného mora láka množstvo turistov, prevažne rodiny s deťmi. Z útesu nad mestom je nádherný výhľad na mesto i jeho okolie. 

Turistický sprievodca Sicíliou

 
 

Termíny zájazdov


August 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
St 28.08.'19 - St 04.09.'19
8 dní
914 €
-33%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Artemis  Artemis 914 €
PAR OK
1Taliansko | Sicília | Cefalú
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia