info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Scoglio della Galea Resort 

Taliansko | Kalábria | Capo Vaticano

 
 
Ubytovanie*
Scoglio della Galea Resort

Vyhľadávaný hotelový kompex postavený v štýle stupňovitých terás zvažujúcich sa k pláži svojim hosťom ponúka nádherný panoramatický výhľad na more.


Poloha:
Hotelový komplex je postavený v jednom z najkrajších romantických zálivov Capo Vaticano, v dedinke Ricardi. Historické mestečko Tropea je vzdialené 13km a letisko Lamezia Therme 70 km. Najbližšie nákupné možnosti sú od hotela vzdialené 500m.

Vybavenie:

Pätnásť 2- poschodových budov, 192 izieb, lobby s WiFi, recepcia, reštaurácia, reštaurácia a´la carte, bar, bar pri bazéne, 3 bazény, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (3-9r.), junior klub (10-18r.), fitnes, aerobik, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, mini futbal, šípky, lukostreľba. Za poplatok: skrášľovacie procedúry, požičovňa bicyklov, práčovňa.


Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (25m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., rodinné izby (45m2, 2 miestnosti oddelené dverami, max. 3+1), junior suity (30m2), beach izby (25m2, izby sa nachádzajú 20m od mora), TV/SAT, kúpeľňa, sprcha, WC, klimatizácia. Za poplatok: trezor, minibar, detská postieľka (10€/deň).

Stravovanie:

Polpenzia formou bufetu, k jedlu voda/víno, soft all inclusive formou bufetu, bar pri bazéne 10:00-22:00, plážový bar 10:00-19:00, snack v bare pri bazéne 16:00-18:00, zmrzlina pre deti v bare pri bazéne. Podrobný rozpis stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
Hotel sa nachádza 20-300m od súkromnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora (miestami kamenistý vstup). Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Na pláž premáva shuttle bus. Vodné športy na pláži sú za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Capo Vaticano

- vzdialenosť od letiska (Lamezia Therme) – 72 km

Obľúbené stredisko na juhozápade Kalábrie na pobreží Bohov. Známe je svojimi nádhernými plážami s jemným bielym pieskom a nádhernými výhľadmi z miestnych útesov na Liparské ostrovy zasadené v modrých až tyrkysových vodách Tyrhénskeho mora. Dlhé pláže striedajú malé zálivy a zátoky, pričom niektoré z nich sú dostupné len od mora. Vďaka bohatému podmorskému životu a priezračnej vode je skvelým miestom pre milovníkov šnorchlovania. Úzke uličky priam lákajú k spoznávaniu zákutí starého mesta s typickými kaviarničkami.

Turistický sprievodca Kalábriou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Scoglio della Galea Resort  Scoglio della Galea Resort 694 €
1Taliansko | Kalábria | Capo Vaticano
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia