info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Livenza 

Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Caorle

 
 
Ubytovanie*
Livenza
Rýchly popis:
moderná rezidencia s bazénom sa nachádza v časti Caorle Ponente, asi 400 m od pláže.

Poloha:
rezidencia sa nachádza v časti Caorle Ponente na Via Isarco v tichej lokalite, asi 100 m od hlavnej triedy s obchodmi, barmi a reštauráciami a asi 400 m od pláže.

Ubytovanie:
v rezidencii sa nachádza výťah, bazén so slnečnou terasou, parkovisko. Všetky apartmány sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, mikrovlnnou rúrou (len v monolocaloch), práčkou, TV, stropným ventilátorom v monolocaloch a  klimatizáciou v bilocaloch, balkónom alebo terasou. Monolocal pre 4 osoby pozostáva z jednej miestnosti vybavenej  kuchynským kútom, rozkladacím dvojlôžkom a manželským dvojlôžkom. Bilocal pre 4 osoby pozostáva zo spálne s manželským lôžkom a obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Malé domáce zvieratá sú povolené bez poplatku.

Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom, ideálna pre rodiny s deťmi, asi 400 m od rezidencie. Plážový servis je v cene za apartmán.

Doprava:
individuálna.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, používanie bazénu,všetky spotreby, plážový servis, 1 parkovacie miesto/apt., klimatizáciu v apartmáne typu bilocal

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 95 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: platba na mieste: záverečné upratovanie 35 EUR/apartmán mono, 50 EUR/apartmán bilo, miestna pobytová taxa. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: služby delegáta 20 EUR/izba/pobyt, na vyžiadanie/platba na mieste: detská postieľka 10 EUR/týždeň. Malé zvieratá  sú povolené. Nástupné miesta: TT, BA bez príplatku, NR, PN, NM, NM, TN, BN, PD - 8 EUR, DUB, IL, PB, ZA - 11 EUR, MT, RK, LM, ZH, ZV, BB - 15 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu za skorý nákup pri kúpe do 31.3.2019. Odporúčame skorý nákup.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Livenza  Livenza 78 €
1Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Caorle
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia