info@bigtravel.sk 0915 / 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Riu Palace Madeira 

Portugalsko | Madeira | Canico do Baixo

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:30 m
Vzdialenosť od centra:2 km
Vzdialenosť od letiska:20 km
Typ pláže:kamienková
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Hotel Riu Palace Madeira

V skratke o hoteli:
Riu Palace Madeira je obľúbený hotel hotelovej siete Riu známy kvalitnými službami. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s golfom a poznávaním zaujímavých miest ostrova.

Poloha:
Hotel Riu Palace Madeira stojí v oblasti Canico de Baixo a poskytuje výhľad na Atlantický oceán. Kamenistá pláž je od hotela vzdialená cca 30 m. Od centra Canico je vzdialený asi 2 km. Nákupné možnosti sú od hotela vzdialené cca 2 km.

Dĺžka transferu:
Transfer z medzinárodného letiska trvá približne 20 minút.

Doprava:
V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie:
HOTEL
Hotel Riu Palace Madeira má vstupnú halu s recepciou, spoločenskú miestnosť, konferenčnú miestnosť, obchodík a butik. Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch za poplatok, v lobby je 60 minút denne zdarma.  
REŠTAURÁCIE
K hotelu patrí all day dining reštaurácia, reštaurácia pri bazéne a dva bary. V hlavnej reštaurácii sa podávajú aj vegetariánske jedlá. Na večere sa vyžaduje primerané oblečenie.  
BAZÉNY
V areáli hotela sa nachádzajú dva vonkajšie bazény a detský bazén (v zime vyhrievaný) so slnečnou terasou. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú zdarma.  
ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia majú v cene fitnes centrum, stolný tenis a tenisový kurt. Za poplatok sú biliard, vodné športy a potápanie.  
WELLNESS & SPA
Vo wellness centre River Stone je sauna, vnútorný bazén, kaderníctvo, salón krásy. Vo wellness sa poskytujú aj rôzne druhy masáží. Sauna je zdarma.    

Ubytovanie:
Hotel Riu Palace Madeira má 327 komfortne zariadených izieb. Sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, malou chladničkou, trezorom (za poplatok), SAT TV. WiFi pripojenie je za poplatok. Izby majú balkón alebo terasu. Pre rodiny ponúka hotel možnosť prepojených izieb.

Stravovanie:
Hotel Riu Palace Madeira poskytuje hosťom stravovanie all inclusive, ku ktorému patrí: Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu Káva, čaj, sendviče v čade od 15:30 do 17:00 hod. Dvakrát týždenne tematický bufet. Večera v tematickej reštaurácii – nutná je rezervácia vopred. Miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00 hod.   * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti:
V hoteli Riu Palace Madeira je detské ihrisko, vyhrievaný detský bazén. V reštaurácii sú detské stoličky. Počas dňa sa v letných mesiacoch od 1. júla do 30. septembra konajú animačné programy pre deti.

Služby v cene:
V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky:
Servisné poplatky sú vo výške 200 EUR na osobu.

Ostatné doplatky:
Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú k dispozícii za doplatok. Komplexné cestovné poistenie je vo výške 1,65 EUR pre osobu na deň.

Upozornenie:
Základná cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede spoločnosti Austrian Airlines (priame lety) alebo Tap Portugal (lety s prestupom). V prípade obsadenia sú vyššie triedy a iné letecké spojenia za doplatok.

TIPY NA VÝLETY
Počas svojej dovolenky na Madeire môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta.
Aquário de Madeira –
jedným z najväčších zážitkov na Madeire je potápanie v obrovskom akváriu s 500-tisíc litrami vody, so žralokmi, murénami a ďalšími rybami.
Potro Moniz –
v dedine na severozápade ostrova nájdete prírodné bazény so slanou vodou.
Pozorovanie delfínov a veľrýb –
Po celý rok je pri pobreží Madeiry vidieť až 29 druhov veľrýb.   


Oficiálne hodnotenie:
****

Pláž:
***

Pre deti:
***

Kvalita služieb:
****

Miesto pobytu:
****

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Riu Palace Madeira  Hotel Riu Palace Madeira 998 €
SEO
1Portugalsko | Madeira | Canico do Baixo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia