info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Dolcestate Apartmenti 

Taliansko | Sicília | Campofelice di Roccella

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:150 m
Vzdialenosť od centra:1 km
Vzdialenosť od letiska:50 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detský bazén:Áno
Miniklub:Áno
Ubytovanie*
Residence Dolcestate
Apartmány patriace k areálu hotela Dolcestate, umiestneného v jednej z najpôsobivejších zátok na pobreží Sicílie. Relaxujte na panoramatickej terase, pri bazéne alebo sa okúpte v priezračnom Tyrhénskom mori. Užite si komfort, ktorý poskytuje ubytovanie v apartmánoch na prízemí s priamym vstupom do záhrady alebo terasou na prvom poschodí s výhľadom na hotelový areál.

Poloha:

Apartmány sa nachádzajú v hotelovom rezorte Dolcestate, v pokojnej časti ostrova, v Campofelice di Roccella. Najbližšie nákupné možnosti sú približne 1 km od hotela. Cefalú, ktoré si zachovalo svoje čaro rybárskeho prístavu s malebnými uličkami a alejami pozdĺž pobrežia je vzdialené 14 km. Letisko v Catanii je vzdialené 190 km.


Vybavenie:
20 apartmánov na prízemí alebo na 1. poschodí budovy hotela, recepcia, lobby s WiFi, výťah, reštaurácia, 3 bary, 2 bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, denný a večerný animačný program, miniklub, amfiteáter, multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, stolný tenis, boccia. Za poplatok: masáže a procedúry, WiFi, „Dolce“ bazár, osvetlenie tenisového kurtu.

Ubytovanie:
4- lôžkové BILO apartmány s možnosťou 1 prístelky (3 miestnosti, max. 5 os.), kuchyňa s vybavením, kúpeľňa, sprcha, individuálna klimatizácia, TV, chladnička, záhradná terasa na prízemí/terasa na 1. poschodí. Povinný poplatok (platba na mieste): depozit za ubytovanie (150 €), záverečné upratovanie (60 €) - nezahŕňa upratanie kuchynského vybavenia vrátane chladničky (tiež možné priplatiť si na mieste, v prípade nedôkladne uprataného kuchynského vybavenia si hotel môže nárokovať na poplatok odrátaním z depozitu).

Stravovanie:
Bez stravy. Za poplatok: raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive formou bufetu, nápoje k včeri v rámci polpenzie a plnej penzie.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 200 m od hotela a je vybavená plážovými ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Plážový bar za poplatok. Z pláže je krásny panoramatický výhľad, ktorý si vychutnáte predovšetkým pri západe slnka.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Campofelice di Roccella

- vzdialenosť od letiska (Palermo) – 85 km

Stredisko na severe ostrova známe veľmi dlhou plážou a kvalitným vybavením pre turistov. Na hlavnom námestí Piazza Garibaldi sa nachádzajú reštaurácie, kaviarničky a obchodíky so suvenírmi. Medzi dominanty mesta patrí hrad postavený na skale s nádherným výhľadom na okolie a čiastočne i na more. Veža, ktorej vznik sa datuje až do 14. storočia, stojí do dnes, zatiaľ čo zvyšok hradu bol zničený a možné je z neho vidieť už len pozostatky. V okolí mesta sa nachádzajú aj pozostatky gréckeho mesta, ktoré zničili Kartáginci.

Turistický sprievodca Sicíliou

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Dolcestate Apartmenti  Dolcestate Apartmenti 494 €
SEO
1Taliansko | Sicília | Campofelice di Roccella
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia