info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Garbí 

Španielsko | Katalánsko (Barcelona) | Calella

 
 
Ubytovanie*
Garbí
Poloha:
Hotel Garbí je situovaný priamo v ohnisku diania obĺúbeného strediska Calella len cca 50 m od pláže. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú obchodné a pešie triedy Iglesia a Jovara, kde nájdete všetko, čo toto stredomorské stredisko ponúka - zábavné podniky, reštaurácie, obchody, galérie...

Hotel:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar v lobby a pri bazéne, internetový kútik (za poplatok), TV miestnosť, vírivka, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi. Wi-Fi vo verejných piestoroch hotela zdarma.

Izby:
vzdušne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom a balkónom. Izby s dvomi prístelkami sú na vyžiadanie.

Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Možnosť doobjenania plnej penzie za príplatok.

Pláž:
krásna široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorú od hotela oddeľuje len miestna komunikácia. Na pláži bohatá ponuka vodných športov a plážový sevis za poplatok.

Doprava:
autobusová

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, autobusová doprava, služby delegáta partrnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky:
pobytová taxa 0,50 EUR do 1 EUR/os./deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste).
Odporúčaný doplatok:
komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/deň/osoba alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/deň/osoba, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň.
Ostatné doplatky:
plná penzia 35 EUR/os./7 nocí, all inclusive 110 EUR/os./7 nocí, 1/1 izba 180 EUR/7 nocí.
Nástupné miesta:
Brno, Praha - bez príplatku, Ostrava - 16 € 
Upozornenie:
pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným nástupom na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:


ŠPANIELSKO


Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME


Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


CALELLA


Calella je hlavným strediskom oblasti nazývanej Costa Maresme. Toto pôvabné mestečko postavené v typickom španielskom štýle sa nachádza 50 km severne od Barcelony. K prechádzkam láka rušné historické centrum s úzkymi uličkami. Široká piesočnatá pláž je dlhá cez 3 km a na jej konci možno nájsť niekoľko malých romantických pláži ukrytých medzi skalnými výbežkami. Pozvoľný vstup do mora kontrastuje s hornatou krajinou na úpätí pohoria Montenegro.


Fakultatívne výlety:


Uvedená ponuka a cený fakultatívnych výletov sú orientačné. Ich uskutočnenie závisí od naplnenia minimálneho počtu účastníkov.
Večerná Barcelona s fontánami
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Kláštor Montserrat
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Andorra
- dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €
Girona
- dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €
Water World
- dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €
Marineland
- dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Pi 20.09.'19 - Ne 29.09.'19
10 dní
475 €
Stravovanie: PPPLP
autobusová 
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Garbí  Garbí 475 €
1Španielsko | Katalánsko (Barcelona) | Calella
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia