info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Morito 

Španielsko | Mallorca | Cala Millor

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:180 m
Vzdialenosť od centra:200 m
Vzdialenosť od letiska:65 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Morito

Popis lokality:
Cala Millor je najväčšie letovisko na východnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemným pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.

Popis:
Hotel Morito sa nachádza v nádhernom  letovisku Cala Millor. Má výhodnú polohu. Odtiaľto je blízko na pláž, na pobrežnú promenádu, ale aj k miestnym obchodom.


Vzdialenosti:

pláž 180 m

centrum 160 m

nákupné možnosti 100 m

letisko 65 km


Vybavenie:

reštaurácia, bar internetový kútik (za poplatok) WiFi (zdarma) bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) posilňovňa (zdarma) stolný tenis, šípky, spoločenské hry biliard (za poplatok) malé SPA centrum od 16 r. (za poplatok)

Ubytovanie:

dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, WiFi (zdarma) klimatizácia, minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón detská postieľka (za príplatok)

 
Stravovanie:
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov

Pláž:
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava:
nepravidelný animačný program vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko v okolí (za poplatok) tenisové kurty, squash, minigolf v okolí (za poplatok)

Doprava:
letecky Bratislava trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 60 min

Naša mienka:
Veľmi obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou. Typickou črtou sú spoľahlivé a veľmi kvalitné služby, ktoré kontroluje priamo majiteľka. Na dosah je more, pláž s nádherným korzom a tiež obchody. Najlepší pomer kvality a ceny na Mallorke.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
494 €
-34%
Stravovanie: PP
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Morito  Hotel Morito 494 €
SEO
1Španielsko | Mallorca | Cala Millor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia