info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Morito Suite 

Španielsko | Mallorca | Cala Millor

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:180 m
Vzdialenosť od centra:200 m
Vzdialenosť od letiska:65 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Morito Suite

Popis lokality:
Cala Millor je najväčšie letovisko na východnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemným pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.


Popis:
Komfortné a moderné suity (veľkorozmerné izby) so štandardom štyroch hviezdičiek sa nachádzajú priamo v hlavnej budove hotela Morito***. Zabezpečujú najvyšší štandard služieb tohto ubytovacieho zariadenia.


Vzdialenosti:

 pláž  180?m

centrum  160?m

nákupné možnosti  100?m

letisko  65?km

Vybavenie hotela:

reštaurácia, bar internetový kútik (za poplatok) WiFi (zdarma) bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) posilňovňa (zdarma) stolný tenis, šípky, spoločenské hry biliard (za poplatok) malé SPA centrum od 16 r. (za poplatok)


Ubytovanie:

dvojlôžkové suity, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek (rozkladaca pohovka pre 1-2 osoby) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT klimatizácia, WiFi (zdarma) trezor (za poplatok) kávovar, minichladnička vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy stôl a stoličky balkón detská postieľka (za príplatok)


Stravovanie:
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov

Pláž:
dlhá a široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava:
nepravidelný animačný program vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko v okolí (za poplatok) tenisové kurty, squash, minigolf v okolí (za poplatok)

Doprava:
letecky Bratislava trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 60 min

Naša mienka:
Veľmi obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou. Typickou črtou sú spoľahlivé a veľmi kvalitné služby, ktoré kontroluje priamo majiteľka. Moderné suity hotela Morito Vám zabezpečia vyšší štandard a kvalitu Vášho pobytu v krásnom stredisku      s množstvom atrakcií a s nádherným korzom. Na pobyt v hoteli Morito budete radi a dlho spomínať.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
So 21.09.'19 - So 28.09.'19
8 dní
644 €
-7%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Morito Suite  Hotel Morito Suite 644 €
SEO
1Španielsko | Mallorca | Cala Millor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia