×
 
 
info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
Úvod > Blog
 

Blog

 
 
 
 
Najnovšie články:

Turecký Cyprus - Bafra porovnanie hotelov

Turecký Cyprus – stredisko Bafra /Vokolida/

Oblasť sme navštívili začiatkom októbra 2018 a radi sa podelíme s Vami o naše dojmy. Ide o nové letovisko, ktoré je známe svojimi krásnymi plážami a kvalitnými 5* all inclusive rezortmi.
Čítať viac

Už viete kde si oddýchnete počas Veľkej noci?

Bude to relax na horách, spoznávanie a zábava v európskych metropolách alebo už túžite po mori a slniečku?

Tento rok bola ozajstná zima, ktorú sme si užili a už sa opäť tešíme ako nás prebudí k životu príjemné jarné slniečko, ktoré zobúdza aj naše cestovateľské plány. A my máme pre Vás zopár skvelých nápadov ako stráviť voľné dni počas Veľkej noci.

Čítať viac

Letecká all inclusive dovolenka do 500 eur? Áno je to možné

Podľa prieskumov je práve suma 500 eur najčastejším cenovým limitom, ktorý sme za leteckú all inclusive dovolenku ochotní zaplatiť. Je to možné splniť, ale má to svoje výhody aj nevýhody....asi ako všetko :-)

Čítať viac

Valentínske dovolenkovanie

Pre všetkých, ktorí si zakúpia dovolenku zo  najneskôr do 17.2.2017, máme pripravené milé prekvapenie. Pri online rezervácii prosím uveďte do poznámky heslo „Valentínske dovolenkovanie“ a prekvapenie je Vaše.

Čítať viac

Ako zostať vo forme a cvičiť aj počas dovolenky

Ste aj vy ten typ, ktorý celý rok poctivo cvičí, zdravo sa stravuje, ale počas dovolenky na všetko zabudne? Zima je obdobie nielen aktívnych lyžovačiek, ale aj exotických dovoleniek s vylihovaním na pláži.

Čítať viac

Dovolenka letecky zo Sliača, informácie leto 2017

V sezóne leto 2017 sa bude lietať na dovolenky z letiska Sliač do 4 krajín: Bulharsko, Egypt, Grécko a Turecko. Novinkou tohto roku je grécky poloostrov Peloponéz.

Čítať viac

Cestovanie nás robí oveľa šťastnejšími ako akékoľvek materiálne bohatstvo

Ľudia, ktorí veľa cestujú sú šťastnejší ako tí, ktorí svoje peniaze míňajú na hmotné zabezpečenie. Dokazuje to štúdia profesora psychológie z Cornellovej univerzity, Thomasa Gilovicha, ktorý dlhodobo skúma vzťah medzi peniazmi a zážitkami.

Čítať viac

11 netypických darčekov pre cestovateľov

Máte doma cestovateľa a neviete, čím ho na Vianoce prekvapiť? Stále tie isté darčeky a všetko potrebné už vlastne má? Tento rok ho prekvapte niečím iným.

Čítať viac

Čo je výhodnejšie? First minute vs. last minute

First minute

V poslednom období rastie klientela, ktorá si poctivo vyberá svoju dovolenku už v predstihu počas akcie first minute.

Čítať viac

Hotel Lindos Princess, Rhodos

Hotel pozostáva z hlavnej budovy a bungalovov, ktoré sú roztrúsené v hotelovej záhrade a okolo bazénov. V hlavnej budove bolo menej izieb, väčšina izieb je situovaných v bungalovoch.

Čítať viac

Hotel Sirens Beach Club Calimera, Kréta

Hotel pozostáva z hlavnej budovy a časť village. V ponuke slovenských CK je len hlavná budova, v ktorej sme boli aj my ubytovaní. Izby neboli luxusne zariadené, ale boli čisté, mali všetko čo bolo potrebné - manželskú posteľ, LCD televízor (iba zahraničné programy), skriňu, minibar (bol prázdny, nebola ani voda pri príchode), trezor (za poplatok), kúpeľňu s vaňou.

Čítať viac

Hotel Blue Sea Beach, Rhodos

Ubytovaní sme boli v časti Blue Sea Annex, ktorá je ako 3* kategória a je umiestnená hneď za hlavnou časťou hotela Blue Sea Beach 4*. Izby boli novozrekonštruované, veľmi príjemné zariadené v belasomodrej a šedej farbe. Každá izba mala ozaj veľkú terasu aj s vešiakom na prádlo, uteráky a posedenie.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia