info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Apartmány Corso

Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Bibione - Spiaggia

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:50 m
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Ubytovanie*
Apartmány Corso
Popis lokality:
Bibione - vďaka svojej 8 km dlhej a veľmi pekne udržiavanej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je vyhľadávaným miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Najrušnejšie je centrum Spiaggia s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a ďalších atrakcií ako sú termálne kúpele alebo Lunapark. Rezidenčná štvrť smerom na východ sa označuje ako Lido dei Pini, opačným smerom zasa Lido del Sole, za ktorým vyrástla ešte atraktívna štvrť Pineda, ležiaca na konci pevninského výbežku medzi morom a lagúnou Litoranea Veneta. Bibione ponúka skvelé možností športového vyžitia. Nájdete tu požičovňu bicyklov, skútrov, paragliding, windsurfing či chodníky pre inline korčuľovanie.

Ubytovanie:
Apartmánový dom sa nachádza v blízkosti Piazzale Zenith. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, internet Wi-Fi, TV, trezor a vyhradeným parkovacím miestom. Štúdio typ A4  pre 1 až 4 osoby Štúdio sa skladá z dennej miestnosti s kuchynským kútom, dve dvojlôžkové rozkladacíe pohovky, kúpeľňa so sprchou,  balkón. Apartmán typ B4+2 pre 4 až 6 osôb   Skladá sa z dennej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom pre dve osoby, spálňa s manželským lôžkom a poschodovou posteľou, kúpeľňa, balkón. Apartmán typ C5+2 pre 5 až 7 osôb   Skladá sa z dennej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom, spálňa s manželským lôžkom a jedným samostatným lôžkom, spálňa s dvomi samostatným lôžkom, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie:
Individuálna príprava stravy.

Pláž:
Dlhá a široká piesočnatá pláž s jemným pieskom sa nachádza vo vzdialenosti 50m. Plážový servis za poplatok.

Šport a zábava:
Verejné tenisové ihriská, požičovňa bicyklov a motoriek, jazda na koni. Vodné športy na pláži, požičovňa windsurfingov a plachetníc. Zábavný park, Lunapark a športové centrum Beverly Hill.

Doprava:
Individuálna.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image
 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Apartmány Corso Apartmány Corso 56 €
SEO
1Taliansko | Veneto (oblasť Benátok) | Bibione - Spiaggia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia