info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Christofinia 

Cyprus | Ayia Napa | Ayia Napa

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:30 m
Vzdialenosť od centra:3 km
Vzdialenosť od letiska:50 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Hotel Christofinia
Je pre vás dovolenka v prvom rade zábava? V tom prípade vám 4-hviezdičkový hotel Christofinia splní všetky očakávania. Situovaný je v modernom letovisku, kde si dosýta vychutnáte ruch mestského života, ale aj božský oddych na vychýrenej Nissi Beach, ktorá je právom označovaná za jednu z najkrajších pláží sveta.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus, pri pobreží Stredozemného mora, v kozmopolitnom letovisku Ayia Napa. Samotné centrum tohto rušného letoviska sa nachádza len 3 km od hotela a dostanete sa tam pohodlne pravidelným autobusovým spojením alebo taxíkom. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Centrum neďalekého známeho strediska Protaras je vzdialené 14 km a medzinárodné letisko Larnaca 52 km. Hlavné mesto Nikózia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou, je od hotela vzdialená 81 km.

Vybavenie:

2 prepojené 5- poschodové budovy, 3 výťahy, 189 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, 2 reštaurácie, 2 bary, vonkajší bazén s jacuzzi, vonkajší detský bazén, vnútorný bazén, terasa na slnenie, fitnes, tenis, stolný tenis, plážový volejbal. Za poplatok: SPA centrum, masáže, skrášľovacie procedúry, sauna, internetový kútik, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, práčovňa, biliard, osvetlenie tenisového kurtu, babysitting.


Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izba (24 m2, max. 2+1), rodinné superior izby (31 m2, max. 3+1), bezbariérové izby, individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, balkón. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky 07:00 - 10:00, obedy a večere 19:00 - 21:30 formou bufetu, snack počas dňa v bare pri bazéne 10:00 - 19:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:30, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:30 - 23:00. Za poplatok: bar Dionysos 15:00 - 24:00. Podrobný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Jedna z najkrajších pláží na Cypre, známa Nissi Beach, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Pláž je vďaka čistote mora ocenená modrou vlajkou. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis a bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Ayia Napa

- vzdialenosť od letiska (Larnaca) - 49 km

Ayia Napa sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova a patrí medzi najobľúbenejšie a najživšie dovolenkové letoviská na Cypre. Jedna z najkrajších pláži Cypru sa nachádza práve v Ayia Nape. Ide o pláž Nissi Beach s jemným bielym pieskom, priezračným morom a pozvoľným vstupom do mora. Letovisko je známe svojimi početnými barmi, diskotékami, kaviarňami a reštauráciami. Spolu s Ibizou sa Ayia Napa považuje za hlavné mesto nočného života v Európe. Okrem bohatého nočného života a nákupných možností sa letovisko vyznačuje krásnymi plážami, vodným parkom s množstvom tobogánov, či historickými pamiatkami. Za návštevu určite stojí aj staré mesto, v centre ktorého sa nachádza kláštor Ayia Napa. Kláštor bol postavený okolo roku 1500 a v súčasnosti je najstaršou stavbou mesta.

Turistický sprievodca Južným Cyprom

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Christofinia  Hotel Christofinia 579 €
SEO
1Cyprus | Ayia Napa | Ayia Napa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia