info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Mylos Apartments

Grécko | Kréta | Anissaras

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:350 m
Vzdialenosť od centra:2 km
Vzdialenosť od letiska:25 km
Typ pláže:pieskovo-kamienkovákamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Mylos Apartments
Poloha a popis:
CLEVER ponuka! Apartmány Mylos sa nachádzajú v krásnom a pokojnom letovisku Anissaras, hneď u známeho živého letoviska Hersinissos, kam sa dá dôjsť príjemnou prechádzkou (cca 20 minút chôdze) alebo autom (cca 5 minút). Toto ubytovanie patrí do programu CLEVER, pretože umožňujú využiť "chytré" kombinácia lacného ubytovania v súkromí a servise formou programu all inclusive v aparthotela 3 *. V letovisku Anissaras nájdete bary, reštaurácie, supermarket, a je vhodný predovšetkým pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú pokojnejšie miesto, ale v dosahu živého centra väčšieho letoviska Hersonisssos, ktorý ponúka bohatý denný a nočný život. Hlavné mesto Heraklion a letisko je vzdialené cca 25 km. Toto ubytovanie odporúčame všetkým , ktorí hľadajú dovolenku za výhodnú cenu, chcú relaxovať, ale aj mať možnosť cestovania a aktivít, ktoré ponúka neďalekej letovisko Hersonissos.

Vybavenie hotela:
Mylos Café Bar, terasa, bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma, biliard (za poplatok), možnosť grilovania (za poplatok), možnosť Wi-Fi zadarmo pri bare, detské ihrisko, parkovanie zdarma, trezor (za poplatok) .

Vybavenie izby:
Apartmány ponúkajú ubytovanie pre pre 2 - 5 osôb. Veľkosť jednotlivých izieb zodpovedá možnosti obsadenia. Všetky majú kuchynský kút so základným vybavením a rýchlovarnú kanvicu (ak nemáte all inclusive), chladničku, kúpeľňu so sprchou a WC, fén, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, more alebo hory / okolia.

Stravovanie:
Program all inclusive v neďalekom aparthotela Comfort Malievi 3 *: - raňajky 08: 00-10: 00, obed 13: 00-15: 00, večera 18: 30-20: 30, snack: 11: 30-12: 00, Bar / pool bar: 10:00 - 22:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, miestne čapované pivo, miestne víno, ouzo, brandy, rakije, možnosť kokteilov podľa aktuálnej ponuky Vám oznámi na bare, káva, voda, ovocné šťavy / džúsy (nie fresh), zmrzlina 16:30 - 17:00. Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia aparthotela.

Pláž a plážový servis:
Najbližšia pláž je cca 350 a je kamienková, ďalšie pláže sú vzdialené cca 500 - 800 metrov, sú zmiešané alebo piesočné. Plážový servis a vodné športy sú za poplatok.

Pre deti:
Detské ihrisko.

Šport a zábava:
Vodné športy na okolitých plážach (za poplatok), biliard (za poplatok), možnosť barbeque (za poplatok), Wi-Fi (zdarma).

Služby v cene:
Wi-Fi, ležadlá a slnečníky pri bazéne, sladkovodný bazén.

Služby za poplatok:
Klimatizácia, trezor, billiard. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do ubytovania.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu DůležIté informace k zájezdů

Poznámka:
CLEVER UBYTOVANIE Pantour svojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu. CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotel ponúka, vrátane all inclusive. Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov: 1. Klienti ušetrí nezanedbateľnú časť peňazí 2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbe, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby. Základná charakteristika - vzdialenosť medzi oboma budovami je maximálne 300 metrov, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov - klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka. - Polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam sa dochádza na all inclusive

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Anissaras

- vzdialenosť od letiska (Heraklion) - 25 km

Obec Anissaras sa nachádza na severozápadnom pobreží Kréty medzi Hersonissos a Analipsi. Ide skôr o pokojnejšie letovisko. Je známe svojou dlhou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora. Po plážovej promenáde je možné sa dostať do rušného Hersonissosu.

Turistický sprievodca Krétou

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Pi 20.09.'19 - Pi 27.09.'19
8 dní
299 €
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Pi 20.09.'19 - Ut 24.09.'19
5 dní
361 €
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
299 €
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Mylos Apartments Mylos Apartments 299 €
SEO
1Grécko | Kréta | Anissaras
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia