info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Muz Hotel 

Turecko | Alanya | Alanya

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:0 m
Vzdialenosť od centra:2 km
Vzdialenosť od letiska:120 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Plážový servis v cene:Áno
Detský bazén:Áno
Detské ihrisko:Áno
Ubytovanie*
Muz Hotel

Hotel Muz je jedným z mála mestských hotelov, ktorý sa nachádza priamo na pláži! Nielen to, ale aj príjemné prostredie a dobré služby z neho urobili hotel, kam sa klienti radi a opätovne vracajú.


Poloha:

Hotel je situovaný priamo na známej Kleopatrinej pláži vo vyhľadávanom a obľúbenom letovisku Alanya, len 2 km od samotného centra s množstvom obchodov, barov, reštaurácií. V Alanyi sa pravidelne raz do týždňa koná veľký bazár. Pohodlne sa sem dostanete taxíkom, tradičným dolmušom alebo prechádzkou popri pláži. Aj historické centrum Alanye má určite čo ponúknuť. Azda najväčšou dominantou je Červená veža alebo prístav s výhľadom na okolité hradby. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 125 km.


Vybavenie:
Dve 3- poschodové budovy, 84 izieb, lobby s WiFi, reštaurácia, bar pri bazéne, bar na pláži, bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zadarmo, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, TV miestnosť. Za poplatok: turecké kúpele, sauna, masáže, hamam, trezor v lobby, doktor, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (23 m2), eco izby (cenovo zvýhodnené), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, WC, sušič na vlasy, TV, balkón. Za poplatok: trezor, minibar.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 08:00 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, snack 11:00-17:00, večere 19:00 - 21:00, káva, čaj, koláčiky 16:00- 17:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 10:00 - 22:00. Za poplatok: importované nápoje, turecká káva, čerstvé ovocné šťavy, všetky nápoje po 22:00, zmrzlina. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži známej ako Kleopatrina pláž, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú zadarmo. Za poplatok: plážový bar, vodné športy na pláži.


*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu
Fotogaléria
hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image hotel image

Alanya

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 130 km

Alanya sa právom radí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie tureckej riviéry. Nachádza sa cca 130 km východne od letiska v Antalyi. Preslávila sa hlavne svojimi krásnymi piesočnatými plážami, najznámejšou je Kleopatrina Pláž vzdialená asi 2 km od centra mesta. Bohatý nočný život, množstvo atrakcií, športového vyžitia, obchody, kaviarne, reštaurácie a možnosti rôznych výletov lákajú každoročne množstvo turistov z celého sveta. Nad mestom sa týči stredoveká pevnosť, z ktorej je nádherný výhľad na prístav a celé mesto s pobrežím.

Turistický sprievodca Tureckom

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya, kleopatrina pláž, turecko

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Muz Hotel  Muz Hotel 499 €
SEO
1Turecko | Alanya | Alanya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia