info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Kleopatra Arsi 

Turecko | Alanya | Alanya

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:80 m
Vzdialenosť od centra:1 km
Vzdialenosť od letiska:130 km
Typ pláže:pieskovo-kamienková
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Kleopatra Arsi
Poloha a popis:
Kleopatra Arsi je mestský hotel, ktorý sa nachádza len 1 km od centra Alanye. V blízkosti hotela sú veľké nákupné možnosti, reštaurácie, bary a mnoho ďalšieho k videniu. V Alanyi môžete navštíviť The Castle Of Alanya a ďalšie zaujímavé miesta. Hotel leží iba 80 metrov od krásnej a veľmi známej piesočnej Kleopatrinej pláže. Hostia hotela môžu po celom dni zavítať aj do tureckých kúpeľov, užiť si pokoj v saune a alebo zájsť na masáž. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov, ktorí si chcú užiť dovolenku a spoznávať zaujímavosti Alanye. Autom je možné navštíviť aj ďalšie zaujímavé miesta v Turecku. Medzinárodné letisko je od hotela vzdialené približne 125 km.

Vybavenie hotela:
Hotel ponúka dvojlôžkové izby. Ďalej v hoteli nájdete: vstupnú halu s recepciou, výťah, lekárske služby (za poplatok), trezor na recepcii (za poplatok), televízny kútik, exteriérový bazén, detský bazén, reštauráciu s vonkajším sedením, turecké kúpele, sauna, masáže, stolný tenis , šípky, biliard, lehátka a slnečníky pri bazéne.

Vybavenie izby:
Hotel ponúka ubytovanie v 60 dvojlôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, hudobným prehrávačom, kúpeľňou so sprchou, sušičom vlasov, telefónom v kúpeľni, teplou vodou, Wi-Fi pripojením a balkónom.

Stravovanie:
Stravovanie prebieha formou All inclusive (raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu) 07: 30-09: 00 Raňajky 09:00 - 10:00 Neskoré raňajky 12: 00-13: 30 Obed 15: 30-16: 30 Káva / čaj 19: 30-21: 00 Večera Bar pri bazéne: 10:00 - 23:00 Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú v rámci all inclusive na bare pri bazéne (10:00 - 23:00) Nápoje za poplatok: vybrané alkoholické nápoje, čerstvé džúsy, turecká káva, kokteily, ayran, nápoje vo fľašiach a zmrzlina. Zmena zloženia i časov all inclusve vyhradené - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Kleopatrina piesočnatá pláž sa nahádže 80 m od hotela. Lehátka slnečníky sú za poplatok. Vodné športy na pláži tiež za poplatok.

Pre deti:
Detský bazén.

Šport a zábava:
Vodné športy na pláži (za poplatok), stolný tenis, biliard, šípky, turecké kúpele, masáže, sauna.

Služby v cene:
Lehátka a slnečníky pri bazéne, šípky, stolný tenis.

Služby za poplatok:
Lehátka a slnečníky na pláži, zdravotník, sauna, turecké kúpele, masáže, biliard, trezor na recepcii, telefón, fax, plážový servis, čistenie odevov, niektoré alkoholické nápoje, zmrzlina, čerstvé džúsy turecká káva, kokteily a nápoje vo fľaši.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Alanya

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 130 km

Alanya sa právom radí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie tureckej riviéry. Nachádza sa cca 130 km východne od letiska v Antalyi. Preslávila sa hlavne svojimi krásnymi piesočnatými plážami, najznámejšou je Kleopatrina Pláž vzdialená asi 2 km od centra mesta. Bohatý nočný život, množstvo atrakcií, športového vyžitia, obchody, kaviarne, reštaurácie a možnosti rôznych výletov lákajú každoročne množstvo turistov z celého sveta. Nad mestom sa týči stredoveká pevnosť, z ktorej je nádherný výhľad na prístav a celé mesto s pobrežím.

Turistický sprievodca Tureckom

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya, kleopatrina pláž, turecko

 
 

Termíny zájazdov


V prípade záujmu o ponuku nás prosím kontaktujte: info@bigtravel.sk, 0915 / 841 757
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Kleopatra Arsi  Hotel Kleopatra Arsi 445 €
SEO
1Turecko | Alanya | Alanya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia