info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Hotel Diamore 

Turecko | Alanya | Alanya

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:650 m
Vzdialenosť od centra:200 m
Vzdialenosť od letiska:120 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Fitness:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Hotel Diamore
Poloha a popis:
Mestský hotel Diamore sa nachádza iba 200 m od centra Alanye a 650 metrov od známej Kleopatrinej pláže. Vďaka svojej unikátnej polohe uprostred mesta je v bezprostrednom okolí k dispozícii mnoho nákupných príležitostí, zábavy, klubov, reštaurácií, kultúry a historických pamiatok. Letisko je vzdialené 130 km.

Vybavenie hotela:
Recepcia, wifi v lobby, hlavná reštaurácia, 2 výťahy, trezor (za poplatok), bar pri bazéne, detský bazén, bazén so šmykľavkami, konferenčné priestory, turecké kúpele, sauna, para, práčovňa (za poplatok), TV miestnosť, kaderníctvo.

Vybavenie izby:
Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, telefónom, satelitnou TV, individuálnou klimatizáciou, trezorom (za poplatok, cca 10 EUR), balkónom vrátane stolčeka so stoličkami.

Stravovanie:
Stravovanie je formou all inclusive. Raňajky, obedy a večere sú podávané v hlavnej reštaurácii. Ďalej môžete využiť snack bar a bar pri bazéne. 08:00 -10: 00 raňajky 12:30 -14: 00 obed 19:00 -21: 00 večera 17:00 -18: 00 káva, čaj, zákusky 10: 00- 22:00 alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Zmena zloženie a služieb programu all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Kleopatrina pláž je vzdialená 650 metrov od hotela. Na pláži sú k dispozícii vodné športy za poplatok.

Pre deti:
Detský bazén.

Šport a zábava:
Stolný tenis (zdarma), biliard (za poplatok). Za poplatok sú k dispozícii masáže, sauna a Turecké kúpele. 1 x týždenne večerné animácie.

Služby v cene:
Stolní tenis, lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatok:
Masáže, sauna, turecké lázně, lehátka a slunečníky na pláži, prádelna, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Alanya

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 130 km

Alanya sa právom radí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie tureckej riviéry. Nachádza sa cca 130 km východne od letiska v Antalyi. Preslávila sa hlavne svojimi krásnymi piesočnatými plážami, najznámejšou je Kleopatrina Pláž vzdialená asi 2 km od centra mesta. Bohatý nočný život, množstvo atrakcií, športového vyžitia, obchody, kaviarne, reštaurácie a možnosti rôznych výletov lákajú každoročne množstvo turistov z celého sveta. Nad mestom sa týči stredoveká pevnosť, z ktorej je nádherný výhľad na prístav a celé mesto s pobrežím.

Turistický sprievodca Tureckom

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya, kleopatrina pláž, turecko

 
 

Termíny zájazdov


September 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
292 €
-42%
Stravovanie: PPALL
Letecky Košice
LAST MINUTE
Ut 24.09.'19 - Ut 01.10.'19
8 dní
292 €
-42%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Hotel Diamore  Hotel Diamore 292 €
SEO
1Turecko | Alanya | Alanya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia