info@bigtravel.sk 0915 841 757

 

 
 
 
 
 
 

Arsi Hotel 

Turecko | Alanya | Alanya

Popis produktu

 
 
Základné info
Vzdialenosť od pláže:80 m
Vzdialenosť od centra:1,5 km
Vzdialenosť od letiska:130 km
Typ pláže:piesočnatá
WiFi / internet:Áno
Bazén:Áno
Detský bazén:Áno
Ubytovanie*
Arsi Hotel

Poloha a popis:
Hotel Arsi sa nachádza cca 1,5 km od samotného centra mesta Alanya a 135 km od letiska v Antályi. Hotel je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí ocenia možnosť nákupov, návštevu reštaurácií a barov dostupných peši, v blízkosti hotela. Výhodou hotela je taktiež pláž vzdialená iba 100 m.

Vybavenie hotela:
Hotel je vybavený 24 hod. recepciou s lobby s možnosťou pripojenia Wi-Fi, hlavnou reštauráciou, barom pri bazéne, vonkajším bazénom so šmýkačkou, detským bazénom, spoločenskou miestnosťou s TV a výťahom. Hotel ponúka za poplatok služby ako je čistiareň, lekárska služba, trezor na recepcii. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma.

Vybavenie izby:
Izby sú vybavené účelovo, kúpelňou s WC, fénom, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom (za poplatok) a balkónom.

Stravovanie:
Stravovanie je formou all inclusive. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu. All incusive ďalej zahŕňa dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie (desiata , olovrant). Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú podávané v dobe otváracích hodín reštaurácie a baru.

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálena 80 m od hotelu, matrace a slunečníky jsou zpoplatněny.

Šport a zábava:
Vodné športy na pláži za poplatok.


Pre deti:
Detský bazén, kĺzačka


Služby v cene:
lehátka a slunečníky u bazénu, šipky.

Služby za poplatok:
lehátka a slunečníky na pláži, lékař, trezor, turecké lázně, masáže, sauna, telefon, prádelna, lékařské služby, zmrzlina, turecká káva, koktejly, importované a lahvové nápoje, čerstvé džusy. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu. 

*Oficiálny popis usporiadateľa zájazdu

Alanya

- vzdialenosť od letiska (Antalya) - 130 km

Alanya sa právom radí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie tureckej riviéry. Nachádza sa cca 130 km východne od letiska v Antalyi. Preslávila sa hlavne svojimi krásnymi piesočnatými plážami, najznámejšou je Kleopatrina Pláž vzdialená asi 2 km od centra mesta. Bohatý nočný život, množstvo atrakcií, športového vyžitia, obchody, kaviarne, reštaurácie a možnosti rôznych výletov lákajú každoročne množstvo turistov z celého sveta. Nad mestom sa týči stredoveká pevnosť, z ktorej je nádherný výhľad na prístav a celé mesto s pobrežím.

Turistický sprievodca Tureckom

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya turecko

alanya, kleopatrina pláž, turecko

 
 

Termíny zájazdov


Október 2019
Odchod - návrat
Dĺžka
Cena
Strava
Doprava
 
Ut 01.10.'19 - Ut 08.10.'19
8 dní
475 €
-1%
Stravovanie: UALL
Letecky Košice
LAST MINUTE
Ut 01.10.'19 - Ut 08.10.'19
8 dní
475 €
-1%
Stravovanie: ALL
Letecky Bratislava
LAST MINUTE
 
 
Naposledy prezerané
Arsi Hotel  Arsi Hotel 475 €
SEO
1Turecko | Alanya | Alanya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia